Liderstwo w JCI – rozwijaj się z nami!

„Rozwój i upadek nierozłącznie wiążą się z przywództwem – pisze Maxwell. – Prawa te są brzemienne w konsekwencje. Obserwowałem ich działanie w ponad dziewięćdziesięciu krajach całego świata. Zastosuj je, a ludzie pójdą za tobą. Jeśli je zlekceważysz lub pogwałcisz, nie uda ci się nikomu przewodzić. Mam dla ciebie jednak dobrą wiadomość – każdy może je poznać i się nimi kierować.” – John Maxwell, 21 niezaprzeczalnych praw przywództwa.

3

Maxwell, na podstawie wiedzy zdobytej w okresie ponad czterdziestoletniej praktyki i obserwacji ze świata biznesu, polityki, sportu, religii i konfliktów militarnych, opracował zbiór praw przywództwa, które postanowiliśmy wykorzystać w JCI i przekuć w sesję inspiracyjnych spotkań, pod nazwą Sobotniego Brunchu Liderów.

Cykl ma na celu rozwój umiejętności przywódczych i będzie trwał do końca roku. Spotykamy się co miesiąc w sobotę w godzinach 11.00-13.00. Przed każdym spotkaniem czytamy kilka kolejnych rozdziałów książki, aby potem wspólnie wyciągać ciekawe wnioski.

2

Opisane przez Johna C. Maxwella 21 niezaprzeczalnych praw przywództwa istnieje i funkcjonuje niezależnie od nas, tak jak prawo grawitacji. Prawa te są inspirujące, motywujące do zmian, zaskakujące, otwierające nowe horyzonty, zmuszające do refleksji, przewartościowujące nasze poglądy, pobudzające do działania. Każdy, kto chce wpływać na otaczającą nas rzeczywistość nie tylko w aspekcie zawodowym, ale także prywatnym, a również chce pracować nad swoim rozwojem, na pewno znajdzie w nich coś dla siebie.

1

Dołącz do nas!
Zapraszamy,
Anna Lisicka

Komentarze