Ludzie

Małgosia, 34 lata, w JCI od 2002 roku

Dzięki JCI udało mi się poznać ludzi z całego świata – od Japonii do Las Vegas. Nauczyłam się sztuki budowania zespołów i znajdowania najlepszego potencjału w ludziach. Przećwiczyłam wszystkie aspekty prowadzenia projektów – od małych wydarzeń do międzynarodowych konferencji. Spotykając się z juniorami z całego świata miałam też okazję zobaczyć, że my Polacy naprawdę nie mamy się czego wstydzić i powinniśmy korzystać z naszych wyjątkowych umiejętności znalezienia się w każdych warunkach, kreatywności i elastyczności. Wszystko to oczywiście poznałam nie bez bólu i nie siedząc na sali szkoleniowej, ale realizując projekty własnego pomysłu, z fantastycznymi ludźmi, zderzając się z przeróżnymi problemami i stosując główną zasadę JCI czyli „learning by doing”.Dodatkowo wyjątkowa energia oraz fundamentalne wartości bycia dobrym człowiekiem, to coś co spaja wszystkich juniorów niezależnie od wieku i coś co jest moim zdaniem nie do powtórzenia. Dlatego też polecam JCI gorąco wszystkim młodym, poszukującym, przedsiębiorczym i chętnym zmieniać świat na lepsze.

 

Krzysztof, 31 lat, w JCI od 2010 roku

Do JCI przekonała mnie otwartość na realizację własnych pomysłów oraz wsparcie jakie dostałem od pozostałych członków. Jestem w JCI bo spotykam tutaj świetnych ludzi, na których pomoc mogę liczyć, z którymi świetnie się pracuje i bawi. A im dłużej jestem, tym więcej dowiaduję się o możliwościach jakie daje JCI.
Żałuję jedynie, że JCI znalazłem tak późno… Im wcześniej tym lepiej!

Mateusz, 25 lat, w JCI od 2012 roku

Dlaczego JCI? Działałem w wielu organizacjach biznesowych, uczestniczyłem w dużej ilości różnych projektów, ale dopiero w JCI znalazłem swoje miejsce. Nigdzie indziej nie spotkałem, tak chętnych i otwartych osób do współpracy. Tutaj realizujesz swoje pomysły, podnosisz swoje kwalifikacje, stajesz się lepszym człowiekiem – Be Better!

 

Janek, 22 lata, w JCI od 2010 roku

Rzeczą, która przyciągnęła mnie do JCI jest możliwość poznania wielu ciekawych osób. Wszyscy są niezwykle otwarci, pełni energii i kreatywni. Daje to możliwość realizacji wielu projektów i zdobywania przy tym nowej wiedzy.
Ciężko oddać w paru zdaniach ducha JCI. Dla mnie jest to niesamowita przygoda, która ma ogromny wpływ na moje życie.

 

Wojtek, 24 lata, w JCI od 2012 roku

JCI to kontakty – biznesowe i towarzyskie, krajowe i międzynarodowe. Nigdzie indziej nie będziesz miał okazji poznać ludzi z drugiego krańca świata, z którymi już przy pierwszym spotkaniu znajdziesz wspólny język. Otwartość, optymizm i pozytywna energia to cechy, które z zupełnie nieznanej osoby utworzą kogoś, komu od razu będziesz miał ochotę zaufać. I możesz być pewien, że się nie zawiedziesz.