Firmy naszych Członków


Bijas i Partnerzy Radcowie Prawni – Adam Bijas

bijasipartnerzy.pl

Kancelaria zajmuje się w szeroko rozumianym prawem gospodarczym, prawem cywilnym oraz w prawem ubezpieczeniowym, zapewniając kompleksową obsługę prawną podmiotom gospodarczym. Kancelaria udziela także doraźnych porad prawnych i prowadzi pojedyncze sprawy w postępowaniu sądowym i egzekucyjnym.


Taxxo – Małgorzata Latuszek

www.taxxo.pl

Taxxo to przyjazne i łatwo dostępne biura rachunkowe w całej Polsce oraz wygodna internetowa platforma do faktur, księgowości i controllingu online dla spółek.

Odkrywamy jasne strony księgowości, upraszczamy wszystko co się da, pomagamy lepiej zrozumieć biznes i zwiększać jego skuteczność. (www.taxxo.pl)

Operatorem Taxxo jest Columb Technologies S.A. – firma specjalizująca się we analizach biznesowych, controllingu i rozwiązaniach corporate performance management dla dużych przedsiębiorstw. (www.ctsa.pl)


ProArray – Wojciech Kawecki

www.proarray.com

ProArray skupia się na tworzeniu stron internetowych oraz ich administrowaniu.

W naszej działalności koncentrujemy się na małych i średnich przedsiębiorstwach, wspierając je na ich drodze do czerpania korzyści płynących z obecności w Internecie.


BrainWorx – Tomasz Bąkowski

www.brainworx.pl

Specjalizujemy się w kreatywności i twórczym rozwiązywaniu problemów w biznesie. Poprzez najbardziej innowacyjne rozwiązania pomagamy naszym klientom budować długofalową przewagę konkurencyjną.

Firma prowadzi consulting kreatywny, profesjonalne sesje kreatywne, warsztaty, treningi  oraz wdrożenia najbardziej kreatywnych i odważnych pomysłów do biznesu.


Webera

Webera


W dzisiejszych czasach strona www przestała być dodatkiem do działalności i stała się wymogiem. Współczesny, wyedukowany klient szuka większości informacji w internecie. Jeśli Twoja firma nie posiada swojego serwisu www to klient jej nie znajdzie i skorzysta z Twoich usług. Strona www to nie tylko źródło nowych klientów, ale także doskonały system budowania z nimi długotrwałych. Strona jest swoistą wizytówką firmy, powinna przyciągać wyglądem, szybkim ładowaniem oraz intuicyjną nawigacją. Tutaj pojawia się WEBERA, stworzymy dla Ciebie profesjonalny, designerski serwis który skutecznie przykuje uwagę Twojego klienta!


Poznaj korzyści z członkostwa w JCI Wrocław →