Trenerzy JCI Wrocław

Trenerzy JCI Wrocław zapewniają Członkom Stowarzyszenia i innym chętnym możliwości rozwoju osobistego. Przygotowujemy i prowadzimy szkolenia oraz cykle szkoleniowe. Organizujemy także spotkania, na których trenerzy mogą wymieniać się uwagami i doświadczeniami.

Treningi JCI promują idee aktywnego obywatelstwa, motywując młodych ludzi i wyposażając ich w umiejętności oraz wiedzę potrzebną do dokonywania pozytywnych zmian. Szkolenia te, są potrzebne i wartościowe nie tylko dla członków JCI i innych ich uczestników, ale dla każdej osoby odczuwającej wpływ działalności JCI w swojej społeczności.

Trenerami Juniorzy i Kandydaci na Juniorów JCI Wrocław, zainteresowani rozwojem swoich umiejętności trenerskich, wystąpień publicznych itp.
Będąc z nami masz możliwość m.in.: poprowadzić szkolenie, nauczyć się organizować pojedyncze szkolenia, jak i parodniowe międzynarodowe wydarzenia, zdobyć wiedzę z zakresu coachingu. Szkolimy głównie w zakresie umiejętności liderskich, przedsiębiorczych oraz pracy w zespole.

Szkolenia JCI mają długą, 22 letnią, tradycje. Wyróżnia nas stosowanie międzynarodowej metodyki i standardów JCI oraz atmosfera i energia panująca na szkoleniach. Podczas naszych spotkań uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności przez doświadczenie. Jesteśmy organizacją o zasięgu globalnym, treści które przekazujemy uczestnikom szkoleń i metody za pomocą których to robimy są praktykowane przez setki Międzynarodowych Trenerów JCI na całym świecie.

Masz swój pomysł na projekt? Chciałbyś podjąć jakieś działania związane ze szkoleniami? Odezwij się do nas. Damy Ci wsparcie i pomożemy osiągnąć sukces.

Każdy z nas ma swoje pasje, każdy ma swój styl prowadzenia szkoleń. Chcielibyśmy powiedzieć Wam coś o sobie.

Jan C. Orleański

Filozof, student Prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Jego pierwszy projektem w JCI było zorganizowanie międzynarodowego weekendu szkoleniowego. Zadanie trudne ale jednocześnie niesamowicie ciekawe. Wtedy właśnie postanowił zostać Trenerem JCI. Poza Zespołem ds. szkoleniowych zajmuje się także zarządzaniem projektami.
„Każde szkolenie to dla mnie okazja do wymiany z uczestnikami wiedzy, ale i ogromnej dawki energii. Do zobaczenia na salach szkoleniowych!”

Andrzej Słomkowski

Certyfikowany trener JCI i trener wewnętrzny w międzynarodowym koncernie IT. Absolwent kierunku Zarządzanie przedsiębiorstwem Politechniki Wrocławskiej.
Pasjonuje się tematem przywództwa i jego rolą we współczesnym świecie. Lubi wyzwania i trudne sytuacje. Od 2005r pracuje z ludźmi. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu szeroko rozumianego przywództwa, komunikacji i pracy zespołowej. Obecnie towarzyszy liderom w procesach wprowadzania zmian w podległych im jednostkach oraz w doskonaleniu ich własnych kompetencji przywódczych. Współtwórca, trener i koordynator Akademii Skutecznego Lidera.
Prywatnie podróżnik zakochany w dalekowschodnich wyprawach i górach, szczególnie Himalajach.

Tomasz Bąkowski

Założyciel firmy BrainWorx, trener i konsultant który łączy kreatywność ze skuteczną realizacją pomysłów. Specjalizacja: praktyczna kreatywność, sesje i treningi twórczego rozwiązywania problemów, innowacje, efektywność i skuteczność w działaniu.
Absolwent: Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, Podyplomowych Studiów Trener Biznesu na Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu, Warsztatów z Inwentyki w ramach projektu Twoja Wiedza Twoja Firma, Europejskiej Akademii Przywództwa międzynarodowej organizacji Junior Chamber International, w której jest również certyfikowanym trenerem.
Odważny pasjonat rozwoju osobistego oraz poszukiwania twórczych rozwiązań. Pozytywnie nastawiony do życia miłośnik publicznego przemawiania, siatkówki i sceny kabaretowej.
W pracy trenera i konsultanta kieruje się mottem z cytatu Alberta Einsteina: Logika zaprowadzi Cię z punktu A do B. Wyobraźnia – wszędzie.


Krzysztof Nawrocki

Absolwent Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Zawodowo zajmuje się doradztwem finansowym i biznesowym. Jeden z trenerów Akademii Skutecznego Lidera. Specjalizuje się w tematach komunikacji, prowadzenia prezentacji i wystąpień publicznych.
Jak mówi: „O byciu trenerem marzyłem od kilku lat. Kurs trenerski zorganizowany m.in. przez Tomka i Janka, prowadzony przez trenerów z Niemiec, Szkocji, Belgii i Łotwy, pozwolił mi zdobyć pierwsze szlify w tej profesji. Doświadczenia zdobyte w JCI wykorzystuję w pracy doradcy biznesowego, kiedy elementem pracy z klientem są warsztaty. Learning by doing – tak to robimy w JCI!”


Zapraszamy Was do współpracy na nasze szkolenia.
Szczegóły, daty i miejsca znajdziecie w naszym kalendarzu i na naszym Facebooku.

Do zobaczenia.