Partnerzy

Zostań naszym Partnerem!

Jeżeli reprezentujesz inną organizację lub firmę możesz zostać naszym partnerem. Razem zrealizujemy większe projekty, dotrzemy do większej ilości osób. Skontaktuj się z naszym Zarządem w celu porozmawiania o tym. Jesteśmy otwarci na współpracę, ponieważ tylko współpraca i integracja środowiska organizacji pozarządowych da nam siłę i wymierne korzyści w postaci zwiększenia ilości członków, organizacji większych wydarzeń, siłę w rozmowach z innymi dużymi organizacjami oraz instytucjami miejskim czy rządowymi. Działamy w oparciu o międzynarodową metodykę Active Citizen Framework, która zapewnia bardzo wysoka skuteczność działań. Działajmy razem!

Skontaktuj się z nami → Kontakt


Zachodnia Izba Gospodarcza

www.zig.pl

ZIG

Zachodnia Izba Gospodarcza to organizacja samorządu gospodarczego, która została powołana dla ochrony i reprezentowania interesów gospodarczych zrzeszonych w niej podmiotów, upowszechniania zasad etyki w działalność gospodarczej, a także dla wspierania rozwoju przedsiębiorczości oraz rozwijania współpracy z samorządami oraz innymi organizacjami. Obecnie Izba zrzesza ponad 300 członków – przedsiębiorców, którzy reprezentują różnorodne branże odzwierciedlające strukturę gospodarczą regionu.


Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Kobierzyckiej

www.spzk.pl

Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ziemi Kobierzyckiej ma swoją siedzibę w Bielanach Wrocławskich ale działa aktywnie dla całego regionu.


Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL

www.cel.apulengo.pl

Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL

Stowarzyszenie Centrum Edukacji CEL kształci studentów i działaczy organizacji pozarządowych. Dzieli się wiedzą, rozwija i inspiruje.


Studenckie Forum Business Centre Club

www.sfbcc.org.pl

Misją Studenckiego Forum BCC jest kształtowanie postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków. Swoimi działaniami pokazujemy, że aktywność i własna inicjatywa mogą stać się drogą życiową dla wielu spośród naszych rówieśników. Studenckie Forum BCC działa przy największej organizacji prywatnych przedsiębiorców w kraju – Business Centre Club. Dzięki współpracy z BCC mamy możliwość uczenia się i zdobywania doświadczenia od najlepszych przedsiębiorców w kraju, które staramy się wykorzystywać w naszych codziennych wysiłkach.


Stowarzyszenie Toastmasters

www.toastmasters.wroclaw.pl

To tylko spotkanie, zwykły toast, a ty czujesz drganie głosu i suchość w gardle, dopada cię stres. Prawie każdy przed wystąpieniem publicznym czuje strach. Czy można coś z tym zrobić? Klub Toastmasters oferuje sprawdzoną metodę zdobywania umiejętności komunikacyjnych i przywódczych. Metoda ta, opracowana przez Toastmasters International, stosowana jest już od ponad 80 lat, w klubach na całym świecie.


Sektor 3

www.sektor3.wroclaw.pl

SEKTOR 3 to także miejsce integracji, wymiany doświadczeń i nawiązywania współpracy środowiska wrocławskich NGO.


Akademii Biznesu AKME

www.akademiabiznesuakme.pl

Mentoring, doradztwo, bezpłatne warsztaty, rozwój biznesowy na profesjonalnym poziomie można otrzymać będąc uczestnikiem Akademii Biznesu AKME. AKME powstało z inicjatywy trzech wrocławskich przedsiębiorców działających we współpracy z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu. Znani i cenieni w skali kraju i na arenie międzynarodowej przedsiębiorcy, którzy od zera do milionera stworzyli jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce dzielą się swoim unikatowym doświadczeniem biznesowym i z zapałem uczą kolejne pokolenia młodych Polaków. Masz możliwość uczyć się od jednych z najlepszych liderów biznesowych – poznać sprawdzone zachodnie praktyki biznesowe, pułapki i błędy, na których warto się uczyć od najlepszych! AKME organizuje cykliczne warsztaty. Można się umówić również na indywidualne konsultacje biznesowe z Ekspertami AKME. Zgłosić i dopracować swój pomysł na biznes. Otrzymać wsparcie inwestycyjne na zasadach wolnorynkowych, bez zbędnej biurokracji i czasów oczekiwania.


TEB Edukacja

2017-05-31 14_21_38-Inbox – slonecznanarta@blogshow.pl

Zostań partnerem JCI Wrocław →