Akademia Skutecznego Lidera

 Czy jesteś już liderem? Jakim?

A jakim chciałbyś być?

 

Większość z nas chce zmian.

Od większej ilości ławek w parku, przez ciekawszą pracę, po założenie własnej działalności gospodarczej. Nie robimy jednak nic.

Czekamy aż ktoś zrobi to za nas. Ewentualnie może się do niego przyłączymy. Ale to jutro. najlepiej gdyby zrobił wszystko za nas. Dlaczego nie podejmujemy działania?

Z wygody, strachu, braku kompetencji lub… czegoś zupełnie innego.

Może jednak warto…

Jako członkowie międzynarodowej organizacji, której misją jest rozwijać młodych ludzi tak by tworzyli pozytywne zmiany, na co dzień spotykamy się z problemem „braku przywództwa”.

Sami czujemy potrzebę rozwoju własnych kompetencji, tak by nasze działania były jeszcze skuteczniejsze. Ta potrzeba zrodziła powstanie nowego projektu…

 Jeśli podobnie jak my:

  • zastanawiasz się jak efektywniej wykorzystać posiadane umiejętności, wiedzę i czas
  • pragniesz się rozwijać stawiając sobie ambitne cele oraz dążysz do ich realizacji
  • chcesz by inni poszli za Tobą, by wspólnie osiągnąć więcej


 Zapraszamy do wspólnego rozwoju

Akademia Skutecznego Lidera to cykl szkoleń mający na celu wykształcenie przyszłych liderów.

Cykl rozpoczyna się w styczniu a kończy w grudniu. Stanowi go 12 warsztatów (raz w miesiącu) odbywających się w pierwsze poniedziałki miesiąca (z nielicznymi wyjątkami). Tematyka szkoleń dotyczy kompetencji przywódczych, kierowania zespołem i osiągania celów. Prowadzący to Członkowie organizacji JCI – praktycy zarządzania i kierowania zespołami, certyfikowani trenerzy. Projekt jest skierowany głównie do osób zainteresowanych rozwojem własnym jak i prowadzonych przez siebie organizacji, czy to biznesowych czy pozarządowych.