Organizacja

Junior Chamber International (JCI) to pozarządowa organizacja młodych aktywnych ludzi, których wspólnym celem jest tworzenie możliwości rozwoju dla siebie oraz społeczności wokół.
Wzrastając osobiście stajesz się lepszym człowiekiem dzięki czemu możesz zmieniać również swoje otoczenie.

Jesteśmy międzynarodową organizacją młodych przedsiębiorców i liderów nastawioną na rozwój osobisty członków i wspieranie ich biznesów.


JCI Wrocław
JCI to wyjątkowa organizacja, międzynarodowa sieć ludzi od studentów po doświadczonych biznesmenów, obecna w ponad 100 krajach i zrzeszająca prawie 200 000 pełnych pasji i energii osób. Wszyscy członkowie to dwudziesto- i  trzydziestolatkowie z różnym wykształceniem, wiedzą i doświadczeniem. Mieszanka pozwalająca dzielić się tym co mamy do zaoferowania od siebie. Wiele osób, które działa czy działało w JCI odnosi duży sukces w życiu. Staje się liderami, wybitnymi profesjonalistami, wytrawnymi przedsiębiorcami.

Nasze stowarzyszenie prowadzimy sami, kierowani ideą łączącą ludzi w JCI już od 100 lat: Be Better – Bądź Lepszy!

Co robimy?

Co możesz zrobić dla JCI? Co JCI może zrobić dla Ciebie? Na pewno dostaniesz dużo więcej niż wniesiesz od siebie. Zachęcamy do aktywnego brania udziału w projektach JCI Wrocław. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie, a Twoje zaangażowanie wróci do Ciebie w dwójnasób!
W JCI Wrocław tworzymy możliwości rozwoju dla młodych ludzi w oparciu o cztery filary:

  • szkoleniowy
  • biznesowy
  • społeczny
  • międzynarodowy

Więcej na temat możliwości, które czekają na Ciebie w JCI dowiesz się pod TYM adresem.

Poznaj naszą Misję, Wizję i Wartości →
Dowiedz się więcej o Juniorach JCI Wrocław →