Zostań Sympatykiem JCI

Jeżeli nie możesz się jeszcze zaangażować lub z innych przyczyn potrzebujesz trochę czasu zostań naszym Sympatykiem. Dopisz się do newslettera, śledź naszą aktywność na Facebooku lub w naszym kalendarzu gdzie publikujemy wszyskie wydarzenia i odwiedzaj nas! Nawet jeżeli ma to być tylko wyjście na piwo raz na jakiś czas – zapraszamy wszystkich do wspierania naszej działalności i uczestnictwa w spotkaniach jako wolny słuchacz.

Nie musisz być członkiem aby korzystać z naszej działalności. Zapraszamy wszystkich na nasze szkolenia, spotkania, ogólne zebrania. Warto jednak zastanowić się nas członkostwem, ponieważ jako Sympatyk nie możesz jednak brać udziału w głosowaniach na walnych zgromadzeniach, prowadzić projektów w ramach JCI, być współorganizatorem projektów. Nie będziesz również mógł korzystać ze zniżek dla Członków JCI.

Napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i zaprosimy na spotkanie! Wystarczy wysłać email na adres kontakt(at)jciwroclaw.pl. Jeśli chcesz przeczytać co zyskują nasi Członkowie, to zapraszamy do lektury.