Twinningi

Co to jest Twinning?

Twinning to umowa pomiędzy dwoma krajowymi lub lokalnymi organizacjami JCI, które znajdują się w różnych krajach, regionach lub miastach. Program jednoczy organizacje JCI w celu zwiększania zrozumienia międzykulturowego i międzynarodowego. Podpisanie umowy między Partnerami Twinningowymi to dopiero początek współpracy pomiędzy Partnerami i ich Członkami. Za umową idą wzajemne odwiedziny i wspólne projekty!

Twinningi JCI Wrocław

Historia twinningów na przestrzeni ponad 25 lat istnienia JCI Wrocław jest bogata. W minionych latach współpracowaliśmy w ramach twinningów m.in. z: JCI Brukselą (Belgia), JCI Wiesbaden (Niemcy), JCI Dresden (Niemcy) czy JCI Goerlitz (Niemcy). Obecnie JCI Wrocław ma trzech Partnerów Twinningowych: JCI Bursa (Turcja), JCI Potsdam (Niemcy) oraz JCI Glasgow (Szkocja). Wspólnie z JCI Bursa prowadzimy projekt nauki języków obcych online pomiędzy obywatelami różnych krajów. Z JCI Potsdam rozpoczynamy współprace w ramach wymiany gospodarczej przedsiębiorców.

Wyjazdy twinningowe do Juniorów z zagranicy lub przyjazdy z zagranicy do nas to możliwości zawarcia nowych znajomości, poznania kultur, smaków i przeżycia niezapomnianych chwil w gronie przyjaciół a także uzyskania nowych kontaktów biznesowych, odbycia szeregu szkoleń i ogólne poszerzenie horyzontów.

Dołącz do nas!

Poniżej wybrane zdjęcia związane z wydarzeń twinningowych JCI Wrocław.